sklep producenta

Do samochodów osobowych, suv, mpv i terenowych na ośnieżone i oblodzone drogi

linia czarna pozioma
Skrócenie czasu, ułatwienie podróży - jedziemy pewnie i bezpiecznie po białych drogach.
Zima to czas wypraw świątecznych, niezapomnianych chwil spędzonych na feriach czy podróży do niezwykłych miejsc, w których białe przestrzenie pozwalają się w pełni zrelaksować. Niezależnie od tego, czy podróżujesz samodzielnie czy ze znajomymi, służbowo a może dla przyjemności, nizinnymi drogami czy w najtrudniejszych górskich warunkach, samochodem osobowym czy typu suv lub mpv możesz być pewien, że w ofercie znajdziesz odpowiedni produkt. Najłatwiejsze, intuicyjne w obsłudze Easy-Fit, najbardziej inteligentne K-Summit pasujące do wszystkich aut niezależnie od prześwitu między kołem a zawieszeniem, automatyczne napinające się, wyposażone w komfortowe systemy zewnętrznego demontażu czy ekonomiczne, klasyczne konstrukcje łańcuchów przeciwśniegowych noszących logo Thule zawsze podporządkowane są gwarancji całkowitego bezpieczeństwa na trasie i niezawodności w każdej sytuacji.
łańcuch easy fit cu 9
EasyFit CU-9
łańcuch easy fit cu 9
k summit
K-Summit
k summit
cs 10
CS-10
cs 10
cl 10
CL-10
cl 10
cg 9
CG-9
cg 9
cb 12
CB-12
cb 12
easy fit xl
EasyFit XL
easy fit xl
k summit xxl
K-Summit XL / XXL
k summit xxl
xs 16
XS-16
xs 16
xg 12
XG-12
xg 12
xb 16
XB-16
xb 16
Niezależnie od marki i modelu, rodzaju (osobowy, suv, van, mpv, crossover czy terenowy), rozmiaru opon znajdziesz w naszej ofercie bezpieczne (potwierdzone homologacjami i certyfikatami), łatwe w obsłudze i niezawodne, z którymi sprawnie dotrzesz do celu. Bezpośrednia, codzienna współpraca konstruktorów z wymagającymi producentami pojazdów nieustannie udoskonalających swoje koncepty pozwala na natychmiastowe opracowywanie nowych akcesoriów potrafiących sprostać aktualnym wyzwaniom. Wprowadzając kolejne innowacyjne produkty, nieustannie je testując w najtrudniejszych, ekstremalnych wręcz warunkach inżynierowie światowego lidera technik transportowych dostarczają rozwiązania na koła począwszy od auta osobowego, minivana, terenowego aż do ciężkiego, użytkowego, z których pomocą możecie czuć się bezpiecznie i pewnie podczas pokonywania dróg zimą.
samochód wyposażony w nakładki śniegowe easy-fit
łańcuchy przeciwśnieżne cb 12 na samochodzie osobowym
śnieżne cs 10 na kołach samochodu suv mpv
samochód mpv z ksummit śniegowymi na kołach
Aby docierać do celu na czas zimą - wystarczy tylko wybrać właściwe akcesorium i ... w drogę.
Jeśli z utęsknieniem czekasz na kolejną przygodę szusowania w białym puchu po zboczach gór, planujesz wyprawę, której trasa przebiega drogami o stromych zjazdach czy podjazdach, podróżujesz służbowo w okresie zimowym sięgnij po odpowiedni dla siebie model aby bezpiecznie i pewnie czuć się w każdych, nawet tych najtrudniejszych spowodowanych oblodzeniem warunkach. Szeroka gama zestawów Easy-Fit, K-Summit, CS-10, CL-10, CG-9 czy CB-12 - od ekskluzywnych, inteligentnych po tradycyjne - wyposażonych w systemy automatycznego napinania, szybkiego demontażu czy wzmocnienia ułatwiające kruszenie lodu, odbojniki chroniące felgi aluminiowe pozwala każdemu kierowcy wybrać wariant odpowiedni do sposobu w jaki lubi podróżować.
przeciwśniegowy k-summit na kołach samochodu mercedes
montaż nakładki śniegowej na samochodzie osobowym
widok przeciwśnieżnego cs 10 na kole
samochód suv z przeciwśniegowymi easy fit
Bardzo stromy zjazd lub podjazd? Zatrzymaj się, załóż i ... w drogę.
Pokonując zimową porą, kilometr za kilometrem zabłoconych a często nawet oblodzonych tras, pokrytych białym puchem bezdroży swoim suv-em, crossoverem czy terenówką warto mieć zawsze pod ręką sprawdzone rozwiązanie, z którym pokonasz nawet najbardziej niedostępną drogę. Bez względu na to, czy korzystasz z zewnętrznego, inteligentnego kompletu K-Summit XL/XXL, samonapinającego i szybko zdejmowanego XS-16, wzmocnionego specjalnymi płytkami XG-12 Pro czy klasycznego XB-12 bez problemu pokonasz każdą napotkaną drogę i dotrzesz tam, gdzie zaplanowałeś.

Bez względu na to czy wybierzesz ekskluzywny, topowy model, stylowy, komfortowy w obsłudze, pełen innowacyjnych funkcji ułatwiających eksploatację czy klasyczny, z dwuetapowym zespołem ręcznego napinania możesz być pewien, że wszystkie konstrukcje podporządkowane są bezpieczeństwu na drodze i gwarantują niezawodność w każdej sytuacji.

Cechy wspólne dla wszystkich wyrobów:
- najwyższa jakość ogniw wykonanych ze specjalnie utwardzonego stopu stali manganowo-niklowej (MnNi) o doskonałej trwałości i niezawodności;
- dwustronne ukształtowanie ogniw zapewniających bardzo dobre własności trakcyjne (przyczepność na śniegu i lodzie) oraz wysoką trwałość;
- wytrzymała, wewnętrzna stalowa linka w osłonie z tworzywa umożliwiająca instalację bez najeżdżania czy unoszenia koła;
- dobrze widoczne oznaczenia kolorystyczne usprawniające czynności montażowe;
- homologacje i certyfikaty potwierdzające spełnianie standardów bezpieczeństwa (europejskich i amerykańskich norm).
Planując zakup:
- odczytaj rozmiar opon: szerokość / profil / średnica (informacje znajdują się na jej boku);
- sprawdź zalecenia znajdujące się w instrukcji obsługi Twojego auta dotyczące jego eksploatacji z łańcuchami, a w szczególności czy nie zawiera ograniczeń lub wręcz nie zakazuje ich użycia.
Odpowiednią grupę wielkościową oraz możliwe do zastosowania modele ustala się na podstawie katalogu. Na każdym opakowaniu znajduje się etykieta z informacją o grupie produktu oraz o rozmiarach opon, na których może być on zamontowany, a dodatkowo, na wypadek zagubienia pudełka rozmiar jest wytłoczony na czerwonym haku spinającym ogniwa.
Stylowe, wytrzymałe opakowanie zawiera także w komplecie rękawiczki ochronne, matę pod kolana, instrukcję montażu i części zapasowe.

Życzymy przyjemnego wypoczynku.
jazda w łańcuchach śniegowych
przeciwśnieżny xg 12 w trudnych warunkach drogowych
vw passat w przeciwśnieżnych cg 9
zakładanie nakładek śniegowych k-summit na koło
linia czarna pozioma