sklep firmowy

Maksymalnie funkcjonalne w każdym aspekcie z tysiącem możliwości

linia czarna
Zbyt mało miejsca na bagaże? Po prostu wybierz i ciesz się możliwościami
Czy wiesz, że bagażnik Thule współpracując doskonale ze wszystkimi dachami samochodów oraz szeroką gamą wymiennych akcesoriów zaspokaja znakomitą większość potrzeb transportowych i wystarczy tylko kilka prostych czynności, aby spokojnie wyruszyć w drogę? Instalując bezpieczne, stylowe, niezwykle ciche belki Wingbar Evo, innowacyjne, wysuwane poza obrys nadwozia, ułatwiające załadunek Slidebar, standardowe, prostokątne Squarebar czy bardzo wytrzymałe, przeznaczone do codziennej, ciężkiej pracy Professionalbar przewożenie rowerów, kajaków, nart, desek surfingowych, sprzętu do nurkowania, łodzi i innych nieporęcznych ładunków realizuje się z klasą i komfortowo.
raised rail 7104 silver
Raised Rail 7104 silver
raised rail 7104 silver
raised rail 7104 black
Raised Rail 7104 black
raised rail 7104 black
rapid rail 753 silver
Rapid Flush Rail 753 silver
rapid rail 753 silver
rapid rail 753 black
Rapid Flush Rail 753 black
rapid rail 753 black
rapid fixpoint 753 silver
Rapid Fixpoint 753 silver
rapid fixpoint 753 silver
rapid fixpoint 753 black
Rapid Fixpoint 753 black
rapid fixpoint 753 black
wingbar edge 7207 silver
WingBar Edge 7207 silver
wingbar edge 7207 silver
wingbar edge 7207 black
WingBar Edge 7207 black
wingbar edge 7207 black
wingbar edge 7204 silver
WingBar Edge 7204 silver
wingbar edge 7204 silver
wingbar edge 7204 black
WingBar Edge 7204 black
wingbar edge 7204 black
evo fixpoint 7107 silver
Evo Fixpoint 7107 silver
evo fixpoint 7107 silver
evo fixpoint 7107 black
Evo Fixpoint 7107 black
evo fixpoint 7107 black
Niezależnie od marki pojazdu, modelu, rodzaju karoserii (czy ma fabryczne punkty montażu, relingi klasyczne lub zintegrowane, rynienki, listwy profilowane czy też standardowe wykończenie) mamy dla Ciebie odpowiednie systemy nośne. Wystarczy wybrać SlideBar, WingBar Evo, Professional lub SquareBar, właściwe stopy i o ile jest wymagany zestaw dopasowujący, aby uzyskać bazę na miarę potrzeb. Uzyskasz więcej miejsca zabierając na wakacje czy urlop sprzęt rekreacyjny, bagaż ładując go na dachu. Oferowane od dziesięcioleci przez szwedzką firmę rozwiązania, która wytrwale je projektuje, testuje i udoskonala są niezwykle solidne.
Przedstawiając najszerszą na dziś ofertę w skali całego świata koncepcja procesu tworzenia każdego rozwiązania przewozowego pozostaje niezmienna: idealne, precyzyjne dopasowanie, niezawodność, bezpieczeństwo, komfort i łatwość instalacji.
Dlatego produkty zaprojektowane są tak, aby sprostały wyzwaniom każdej pogody, temperaturze oraz zachowały pełną sprawność w dowolnym terenie na całym świecie. Dobierz więc odpowiedni dla siebie komplet, który będzie mocną podstawą do transportu każdego ładunku, do sprawnego umieszczania specjalistycznych uchwytów.
podróżujemy autem na górskiej trasie
nowa seria bagażników wingbar edge dla każdego auta
prezentacja produktu wingbar evolution
wingbar evolution z deską surfingową i rowerem
Systemy bazowe to profesjonalnie przygotowana koncepcja wygodnych, funkcjonalnych i co równie niezmiernie istotne modułowych bagażników samochodowych umożliwiających natychmiastowe zmiany konfiguracji dostosowujące je do nowych wyzwań transportowych. Wszystkie podzespoły montowane są niezwykle łatwo, bez dodatkowych narzędzi a uzyskana konstrukcja zapewnia idealne, profesjonalne dopasowanie do konkretnego modelu dzięki indywidualnym elementom projektowanym pod kątem wyselekcjonowanego auta. Prosta wymiana zestawu dopasowującego (tzw. kitu) umożliwia zazwyczaj błyskawiczne przystosowanie stelaża nośnego do montażu na nowym pojeździe a standardowe wyposażenie w zamki zabezpieczające podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

Bardzo istotną zaletą całego systemu jest jego modułowość umożliwiająca wykorzystanie jednego, dwóch lub nawet więcej elementów posiadanej wersji do nowego wariantu. Ponieważ poszczególne części takie jak profile aluminiowe, stalowe, różnego typu stopy, "kity" dopasowujące czy także zamki można nabywać oddzielnie możliwa jest każda późniejsza zmiana konfiguracji, będąca wyjątkowo praktyczną czynnością.
wingbar edge silver
WingBar Edge naturalne aluminium
wingbar edge silver
wingbar edge black
WingBar Edge czarny matt
wingbar edge black
Dostępne rodzaje belek dedykowane do różnych zastosowań:
- WingBar Evo/ WingBar Edge to niezwykle ciche, o kształcie skrzydła samolotu, lekkie ale bardzo wytrzymałe, aluminiowe konstrukcje ze zintegrowanym rowkiem T idealne dla osób planujących częste ich wykorzystywanie jak również podczas podróżowania na długich trasach;
- SlideBar to wyjątkowe, unikalne na rynku światowym rozwiązanie o dużej wytrzymałości i sztywności wyposażone w rowek T pozwalające na wysuwanie zewnętrznego, aluminiowego profilu poza obrys karoserii z obu stron znakomicie ułatwiające załadunek i wyładunek ekwipunku;
- SquareBar to klasyczne, doskonale znane, wysokiej jakości wyroby, o przekroju prostokątnym wykonane z wytrzymałej stali pokrytej tworzywem ochronnym przeznaczone do raczej sporadycznych zastosowań;
- Professional to wysokospecjalistyczne, wewnętrznie użebrowane, wzmocnione konstrukcje aluminiowe z unikalnym zespołem trzech rowków T szczególnie polecane do trudnych zadań transportowych, codziennej eksploatacji na użytek firm usługowych.
wingbar evo silver
WingBar Evo naturalne aluminium
wingbar evo silver
slidebar silver
SlideBar naturalne aluminium
slidebar silver
Jeśli planujesz instalację bazy, która jest podstawą systemu przewozowego, szukasz pewności, niezawodności oraz najwyższego bezpieczeństwa wybierz renomowaną markę. Firma o ponad czterdziestoletniej tradycji, będąca światowym liderem dostarczającym na motoryzacyjny rynek rozwiązania do transportu sprzętu rekreacyjnego, sportowego, ekwipunku i ładunków gwarantuje ich najwyższą jakość oraz doskonałą sprawność zarówno w warunkach drogowych jak i na bezdrożach.
One Key System to wyjątkowa koncepcja na rynku światowym pozwalająca na bardzo wygodne obsługiwanie własnego kompletu złożonego z bazy, pack'a, uchwytów rowerowych, mocowań do nart i innych licznych akcesoriów za pomocą jednego klucza. Pozbądź się całego pęku różnych kluczy i wykorzystując One Key używaj tylko jednego.
Wdrożenie powyższego rozwiązania jest niezwykle proste i polega na łatwej do przeprowadzenie wymianie wkładek zamków we wszystkich posiadanych produktach i zastąpieniu ich One Key. Niepowtarzalność oferowanych zestawów gwarantuje doskonałe zabezpieczenie poszczególnym użytkownikom. W zależności od ilości eksploatowanych akcesoriów i zainstalowanych w nich zamków można wybrać odpowiedni dla siebie komplet zawierający:
- nr kat. 4504 - 4;
- nr kat. 4506 - 6;
- nr kat. 4508 - 8;
- nr kat. 4512 - 12;
- nr kat. 4516 - 16 sztuk wkładek lub przy większej liczbie złożyć zamówienie indywidualne.
master one key
One Key System
master one key
Niezależnie od czasu zakupu, rodzaju posiadanych akcesoriów, ilości zamków się w nich znajdujących dzięki zmyślnemu, pomysłowemu rozwiązaniu już dawno temu przewidzianemu przez konstruktorów dowolną grupę wyrobów można wyposażyć w powyższe udogodnienie.
I tak możesz mieć na przykład:
- relingi, a na nich jeden, dwa, trzy, cztery a nawet pięć rowerów zamykanych jednym kluczem;
- belki, pack otwierany z dwóch stron, na haku cztery jednoślady i również wszystko zabezpieczone przy użyciu jednego klucza.
Prawda, że bardzo pomysłowe i .... wygodne? Jeden klucz i .... masz dostęp do wszystkiego.

A oto przykładowe konfiguracje indywidualnych kompletów wyposażonych w te niezwykle komfortowe, ułatwiające obsługę rozwiązania "jednego klucza".
wyjątkowa możliwość wyposażenia wyrobów w one key system
jeden klucz w wingbar evolution na samochodzie zapewniający komfort użytkowania
wygodny i praktyczny zestaw przewozowy z jednym kluczem
podróżuj z akcesoriami i jednym kluczem
Archiwum - produkty wycofane z produkcji:
linia czarna