Uchwyty Thule do nart i snowboardów

Kilka sugestii Thule dla miłośników zimowego szaleństwa na śnieżnym puchu.
Jeśli szukasz emocji w urzekającym pięknie ośnieżonych szczytów, szusowaniu po doskonale przygotowanym stoku czy przypływu adrenaliny, gdy suniesz w dół w pióropuszu śniegu za Tobą po nieskazitelnym puchu znajdziesz w ofercie Thule równie wyjątkowe, wyróżniające się uchwyty na narty lub snowboard. Niezawodne nawet na trzaskającym mrozie, łatwe w instalacji na bagażniku samochodowym i załadunku, podwyższane, chroniące dach auta przed uszkodzeniem wysokimi wiązaniami czy wysuwane, ułatwiające dołożenie kolejnej pary desek uchwyty narciarskie Xtender, SnowPack i SkiClick z logo Thule bez kłopotów dowiozą Twój sprzęt na miejsce relaksu. Sięgnij również znajdujące się w naszym asortymencie łańcuchy śniegowe, dzięki którym bez problemu pokonasz każdą, ośnieżoną drogę, nawet gdy bardzo stromo zjeżdża w dół.
SnowPack Extender 7325
SnowPack Extender 7325
SnowPack 7322/7324/7326
SnowPack 7322/7324/7326
SkiClick 7291
SkiClick 7291
Xtender 739
Xtender 739
Wypad na narty, ferie zimowe, rodzinna przygoda ze śnieżnym puchem to wyjazdy wymagające znacznie większej przestrzni bagażowej.
Poszukując miejsca na narty, snowboardy, kijki, buty, ubrania, kaski ochronne itp ekwipunek związany ze sportem zimowym bagażnik z uchwytami lub boksem na dachu samochodu okazuje się idealnym rozwiązaniem. W asortymencie Thule znajdziesz zarówno klasyczne, sprawdzone przez licznych miłośników zimowej rekreacji prostsze uchwyty, jak i wyrafinowane, niezwykle wygodne konstrukcje z wieloma udogodnieniami, po eleganckie, gwarantujące wszystkim uczestnikom komfortową podróż boxy dachowe mieszczące niemalże wszystko.
Niezależnie od ilości zabieranych par nart, snowboardów, długości pokonywanej trasy znajdziesz wśród prezentowanych produktów odpowiednie dla siebie rozwiązanie.Bez względu na Twoje upodobania dotyczące narciarstwa czy lubisz doskonale przygotowane stoki, czy szukasz adrenaliny poza nimi w głębokim, świeżym puchu w uchwytach cieszącej się uznaniem na całym świecie marki Thule dowieziesz swój sprzęt na miejsce komfortowo, bezpiecznie i z klasą a przygody zaczną się dopiero na stoku. Sprawdzone w temperaturach odpowiadających mroźnej północy, wystawione na długotrwałe działanie kąpieli solnej pod kątem odporności na proces korozji i liczne godziny prób wstrząsowych nasze uchwyty narciarskie gwarantują łatwą instalację, wygodę podczas załadunku i wyładunku a także wieloletnią niezawodność.
Wybierając uchwyty ważna jest nie tylko miejsce na określoną ilość par nart czy snowaboardy a także zapewnienie odpowiedniego odstępu między dachem samochodu ścisle uzależnionego od wysokości wiązań oraz posiadanego bagażnika bazowego. W zależności od rodzaju nadwozia i jego wyposażenia (w relingi klasyczne, zintegrowane, fabryczne punkty montażowe, rynienki itp rozwiązania) narzucającego określony przez producenta sposób instalacji, typu stóp i przekroju poprzecznego belek bagażnika bazowego położenie uchwytów nad dachem ulega znacznym zmianom. Przy obecnej różnorodności nart uchwyty do przewozu sprzętu do sportu zimowego powinny charakteryzować się elastycznością i możliwością utrzymania wszelkiego rodzaju desek snowboardowych i nart, także tych szerokich i tych z wysokimi wiązaniami. Pełne udogodnień i przyjaznych użytkownikom funkcji produkty Thule uwzględniają powyższe aspekty.
Seria SnowPack, jednego z najcieńszych na świecie uchwytów, to trzy produkty o różnej pojemności jeżeli chodzi o ilość przewożonego sprzętu z możliwością podwyżesznia podstawy o 25 mm oraz ze zintegrowanym pionowym systemem sprężynowym umożlwiającym bezpieczne przewożenie grubszych modeli nart i snowboardów.
Jeśli zaś Twój samochód jest nieco wyższy od klasycznych aut, cenisz komfort i wygodę a także chcesz uniknąć pobrudzenia się jak również porysowania nadwozia przy ładowaniu bądź zdejmowaniu nart / snowboardów skorzystaj z unikalnego rozwiązania jakie kryje w sobie model Xtender 739.
Zmyślna, dzielona podstawa uchwytu nie tylko zapewnia podwyższoną pozycję sprzętu nad dachem, ale co niezwykle istotne umożliwia wysunięcie górnej jego części na zewnątrz samochodu znakomicie usprawniając obsługę:
- wystarczy otworzyć zamek zabezpieczający, otworzyć uchwyt i zwolnić blokadę a następnie płynnie wysunąć:
- umieszczanie kolejnych par nart (mieści do sześciu par lub czterech snowboardów) odbywa się w dogodnej pozycji, bez konieczności kładzenia się na karoserii;
- wsunięcie nad dach, zabezpieczenie i zamknięcie uchwytu.
Całość dopełniają ergonomiczne, wygodne i duże przyciski umożliwiające sprawne otwieranie na mrozie nawet w grubych, zimowych rękawicach.
Praktyczne wskazówki dotyczące transportu sprzętu zimowego:
- przewożone narty i snowboardy należy umieszczać tak, aby umożliwiały owieranie tylnej klapy auta (szczególnie istotne w przypadku nadwozi hatchback i kombi);
- "czuby" nart umieszczonych w uchwytach powinny być skierowane do tyłu;
- zaleca się umieszczanie nart w pokrowcach zabezpieczających je przed zanieczyszczeniami drogowymi, solą itp czynnikami;
- bagażnik dachowy oraz uchwyty wyposażone w zamki powinny być  bezwzględnie zamknięte podczas jazdy.

Box dachowy?
Imponująca przestrzeń. Dach samochodu z zainstalowanym bagażnikiem bazowym wyposażonym w box to doskonale zorganizowana, aerodynamiczna i nieprawdopodobnie pojemna przestrzeń w której zmieścisz odzież, narciarski sprzęt sportowy i mnóstwo innych niezbędnych rzeczy podczas wyjazdu. Oprócz doskonale znanych, niemalże charakterystycznych dla boxów Thule cech takich, jak możliwość dwustronnego otwierania, łatwość instalacji za pomocą opatentowanych systemów mocujących, doskonałych parametrów aerodynamicznych, niezawodności czy zagwarantowania najwyższych standardów bezpieczeństwa znajdziesz liczne innowacyjne rozwiązania kapitalnie ułatwiające ekspolatację jak na przykład antypoślizgową matę podłogową, wewnętrzne oświetlenie, elastyczną siatkę automatycznie mocującą ekwipunek podczas zamykania wieka czy wsporniki pod narty. Sprawdzone w bezlitosnych testach labolatoryjnych, próbach drogowych i na bezdrożach boxy połkną bez najmniejszych trudności Twój bagaż a raz umocowane na bagażniku pozostaną na miejscu niezależnie od trudów wyprawy i okoliczności. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.
Planując rodzinną wyprawę zimową, wypad z przyjaciółmi na narty wymagający zabrania znacznej ilości par, snowboardów, kasków, ciuchów, toreb z akcesoriami wykorzystaj odpowiadający Twoim wymaganiom box w którym miejsca wystarczy na wszystko a podróżnym zagwarantujesz komfortowe warunki jazdy. Pakuj więc do auta przyjaciół i pędź tam, gdzie czekają doskonale przygotowane stoki jak również dziewicze, nieprzetarte szlaki świeżego puchu.

Ośnieżone strome bezdroża czekają na podboje, do których niezbędna jest znaczna ilość sprzętu i ekwipunku, z którego przetransportowaniem box dachowy poradzi sobie najlepiej. Doskonałe parametry aerodynamiczne minimalizujące opory powietrza i hałasu, eleganckie wzornictwo, wygodna i łatwa obsługa, bardzo szerokie zróżnicowanie pod względem wymiarów i pojemności tak, aby doskonale pasowały do Twojego samochodu i potrzeb. Box to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie transportowe gwarantujące całkowitą ochronę przewożonego bagażu przed czynnikami zewnętrznymi (solą drogową, śniegiem, deszczem, słońcem, kurzem itp) zimą i latem, rok po roku zachowujące pełną gotowość i długoletnią niezawodność.Podróż z nimi sprawi Tobie przyjemność i zapewni komfort jak nigdy dotąd. Planując zimową ekspedycję sięgnij także po łańcuchy śniegowe na koła, które podczas zimowych wyjazdów są niezwykle cennym wyposażeniem dodatkowym samochodu pozwalającym niejednokrotnie pokonać ośnieżone czy pokryte lodem trudne odcinki trasy przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa i komfortu wszystkim podróżnym. Bardzo szeroka oferta łańcuchów od modeli bardzo łatwych w montażu (instalacja w ciągu kilkunastu sekund) po wersje klasyczne, tradycyjne pozwoli Ci wybrać rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Życzymy miłego szusowania.
Archiwum - produkty wycofane z produkcji: