sklep i serwis

Zapakuje narty, snowboardy do każdego samochodu

linia czarna pozioma
Kilka sugestii dla miłośników zimowego szaleństwa na białym puchu.
Jeśli szukasz emocji w urzekającym pięknie ośnieżonych szczytów, szusowaniu po doskonale przygotowanym stoku czy przypływu adrenaliny, gdy suniesz w dół w pióropuszu śniegu za Tobą po nieskazitelnym puchu znajdziesz w naszej ofercie równie wyjątkowe, wyróżniające się zestawy na narty lub snowboard. Niezawodny nawet na trzaskającym mrozie, łatwy w instalacji na bagażniku samochodowym i załadunku, podwyższany, chroniący dach przed uszkodzeniem wysokimi wiązaniami czy wysuwany, ułatwiający dołożenie kolejnej pary desek uchwyt firmy Thule Extender, SnowPack i SkiClick bez kłopotów dowiezie Twój sprzęt na miejsce relaksu. Sięgnij również po znajdujące się w naszym asortymencie łańcuchy śniegowe, dzięki którym bez problemu pokonasz każdą, oblodzoną drogę, nawet gdy bardzo stromo zjeżdża w dół.
uchwyt snowpack extender 7325
SnowPack Extender 7325
uchwyt snowpack extender 7325
snowpack 7322, 7324, 7326
SnowPack 7322/-24/-26
snowpack 7322, 7324, 7326
skiclick 7291
SkiClick 7291
skiclick 7291
xtender 739
Xtender 739
xtender 739
deluxe 724, 726
Deluxe 724/726
deluxe 724, 726
Wypad na górskie stoki, ferie zimowe, rodzinna przygoda ze śnieżnym puchem to wyjazdy wymagające znacznie większej przestrzeni bagażowej.
Poszukując miejsca na deski, kijki, buty, ubrania, kaski ochronne, ekwipunek związany ze sportem zimowym bagażnik z odpowiednimi zapięciami lub "pudłem" okazuje się idealnym rozwiązaniem. Posiadamy zarówno klasyczne, sprawdzone przez licznych miłośników zimowej rekreacji prostsze zamocowania, jak i wyrafinowane, niezwykle wygodne konstrukcje z wieloma udogodnieniami, aż po eleganckie, gwarantujące wszystkim uczestnikom komfortową podróż rozwiązania mieszczące niemalże wszystko.
Niezależnie od ilości zabieranych par, snowboardów, długości pokonywanej trasy znajdziesz wśród prezentowanych produktów odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Bez względu na Twoje upodobania dotyczące narciarstwa czy lubisz doskonale przygotowane stoki, czy szukasz adrenaliny poza nimi w głębokim, świeżym puchu w akcesoriach cieszącej się uznaniem na całym świecie szwedzkiej marki z Hillerstorp dowieziesz swój sprzęt na miejsce komfortowo, bezpiecznie i z klasą a przygody zaczną się dopiero na stoku. Sprawdzone w temperaturach odpowiadających mroźnej północy, wystawione na długotrwałe działanie kąpieli solnej pod kątem odporności na proces korozji i liczne godziny prób wstrząsowych nasze zapięcia narciarskie gwarantują łatwą instalację, wygodę podczas załadunku i wyładunku a także wieloletnią niezawodność.
na samochodzie uchwyt na narty skiclick i wingbar edge
auto z wingbar edge i motion xt gotowe do przewiezienia snowboardów na stok
wysuwany xtender na samochodzie mercedes
dotarliśmy z nartami na stok
Wybierając oprawy ważne jest nie tylko miejsce na określoną ilość par nart, ale także zapewnienie odpowiedniego odstępu nad karoserią ściśle uzależnionego od wysokości wiązań oraz posiadanej bazy nośnej. W zależności od rodzaju nadwozia i jego wyposażenia (w relingi klasyczne, zintegrowane, fabryczne punkty montażowe, rynienki lub inne rozwiązania) narzucającego określony przez producenta sposób instalacji, typu stóp i przekroju poprzecznego belek położenie osprzętu nad dachem ulega znacznym zmianom. Przy obecnym zróżnicowaniu sprzętu do sportu zimowego zapięcia do jego przewozu powinny charakteryzować się elastycznością i możliwością utrzymania wszelkiego rodzaju desek, także tych szerokich i tych z wysokimi wiązaniami. Oferowane produkty pełne udogodnień i przyjaznych użytkownikom funkcji uwzględniają powyższe aspekty.
Seria SnowPack, jednego z najniższych na świecie uchwytów, to trzy produkty o różnej pojemności jeżeli chodzi o ilość przewożonych nart z możliwością podwyższenia podstawy o 25 mm oraz ze zintegrowanym pionowym systemem sprężynowym umożliwiającym bezpieczne przewożenie grubszych modeli.
Jeśli zaś Twój samochód jest nieco wyższy, cenisz komfort i wygodę a także chcesz uniknąć pobrudzenia się jak również porysowania nadwozia przy ładowaniu bądź zdejmowaniu ekwipunku skorzystaj z unikalnego rozwiązania jakie kryje w sobie model Extender 7325.
Zmyślna, dzielona podstawa nie tylko zapewnia podwyższoną pozycję sprzętu nad karoserią, ale co niezwykle istotne umożliwia wysunięcie górnej jego części na zewnątrz auta znakomicie usprawniając obsługę:
- wystarczy otworzyć zamek zabezpieczający, otworzyć i zwolnić blokadę a następnie płynnie wysunąć:
- umieścić kolejne pary nart (max do sześciu par lub czterech snowboardów) w wygodnej pozycji, bez konieczności kładzenia się na karoserii;
- wsunąć i zamknąć kluczem.
Ponadto ergonomiczne, wygodne i duże przyciski umożliwiają łatwe otwieranie na mrozie bez konieczności zdejmowania grubych, zimowych rękawic.
pojazd z flow przygotowany do wyjazdu na ferie zimowe
dwie pary nart w uchwycie extender na dachu samochodu
wingbar evo z podwyższonym snowpack extender
komfortowe pokrowce na snowboardy
Praktyczne wskazówki dotyczące przewożenia:
- "deski" należy umieszczać tak, aby umożliwiały otwieranie tylnej klapy pojazdu (szczególnie istotne w przypadku nadwozi hatchback i kombi);
- "czuby" powinny być skierowane do tyłu;
- zaleca się umieszczanie ekwipunku w pokrowcach zabezpieczających go przed zanieczyszczeniami drogowymi, solą, błotem itp. czynnikami;
- wszystkie zamki powinny być bezwzględnie zamknięte w czasie jazdy.

A może imponująca, zamykana przestrzeń nad dachem?
Samochód z zainstalowaną skrzynią to doskonale zorganizowana, aerodynamiczna i nieprawdopodobnie pojemna przestrzeń, w której zmieścisz odzież, narciarski sprzęt sportowy i mnóstwo innych niezbędnych rzeczy podczas wyjazdu. Oprócz znanych, niemalże charakterystycznych cech takich, jak możliwość dwustronnego otwierania, łatwość instalacji za pomocą opatentowanych systemów mocujących, doskonałych parametrów aerodynamicznych, niezawodności czy zagwarantowania najwyższych standardów bezpieczeństwa znajdziesz liczne innowacyjne rozwiązania kapitalnie ułatwiające eksploatację jak na przykład antypoślizgową matę podłogową, wewnętrzne oświetlenie, elastyczną siatkę automatycznie mocującą ekwipunek podczas zamykania wieka czy wsporniki pod narty. Sprawdzone w bezlitosnych testach laboratoryjnych, próbach drogowych i na bezdrożach połkną bez najmniejszych trudności Twój bagaż a raz umocowany pozostanie na miejscu niezależnie od trudów wyprawy i okoliczności.
jedziemy na zimowisko pojazdem z flow załadowanym nartami i snowboardem
snowpack zapakowany snowboardami
wyjmujemy narty z uchwytu
snowpack 7324 na samochodzie volvo
Planując rodzinną wyprawę zimową, wypad z przyjaciółmi wymagający zabrania znacznej ilości par, snowboardów, kasków, ciuchów, toreb z akcesoriami wykorzystaj odpowiadający Twoim wymaganiom produkt, w którym miejsca wystarczy na wszystko a podróżnym zagwarantujesz komfortowe warunki jazdy. Pakuj więc do auta przyjaciół i pędź tam, gdzie czekają doskonale przygotowane stoki jak również dziewicze, nieprzetarte szlaki świeżego puchu.

Ośnieżone strome bezdroża czekają na podboje, do których niezbędna jest znaczna ilość sprzętu i ekwipunku, z przetransportowaniem którego poradzi sobie najlepiej. Doskonałe parametry aerodynamiczne minimalizujące opory powietrza i hałasu, eleganckie wzornictwo, wygodna i łatwa obsługa, bardzo szerokie zróżnicowanie pod względem wymiarów i pojemności tak, aby doskonale pasowały do Twojego pojazdu i potrzeb. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie transportowe gwarantujące całkowitą ochronę przewożonego bagażu przed czynnikami zewnętrznymi (solą drogową, śniegiem, deszczem, słońcem, kurzem) zimą i latem, rok po roku zachowujące pełną gotowość i długoletnią niezawodność. Podróż z nimi sprawi Tobie przyjemność i zapewni komfort jak nigdy dotąd. Planując zimową ekspedycję sięgnij także po łańcuchy śniegowe na koła, które podczas zimowych wyjazdów są niezwykle cennym wyposażeniem dodatkowym pozwalającym niejednokrotnie pokonać ośnieżone czy pokryte lodem trudne odcinki trasy przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa i komfortu wszystkim podróżnym. Bardzo szeroka gama od modeli bardzo łatwych w montażu (instalacja w ciągu kilkunastu sekund) po wersje klasyczne, tradycyjne pozwoli Ci wybrać rozwiązanie, jakiego potrzebujesz. W szerokim asortymencie sklepu każdy znajdzie coś dla siebie.

Życzymy miłego szusowania.
samochód z bagażnikiem wingbar i excellence xt black
pakujemy biegówki do excellence xt na samochodzie audi
mercedes ze snowpack 7326 na deskę snowboardową
land rover z uchwytem na narty snowpack extender 7325
Archiwum - produkty wycofane z produkcji:
linia czarna pozioma