sklep stacjonarny

Idealne, gdy potrzebujesz mieć dużo miejsca

linia czarna pozioma
Potrzebujesz więcej miejsca na ekwipunek, sprzęt sportowy?
W miarę upływu czasu wraz z powiększającą się rodziną, rosnącym apetytem na aktywne formy relaksu czy potrzebą przewożenia samochodem znacznej ilości ładunku skorzystaj z rozwiązań, które są doskonałym sposobem na pozyskanie dodatkowego miejsca. Poznaj zatem stylowy, dwubarwny model Excellence, aerodynamiczny o sportowym charakterze, niemalże przytulony do nadwozia Vector, nieprawdopodobnie przestronny, wyposażony w szereg praktycznych udogodnień Motion XT, funkcjonalny Force XT, ekonomiczny Touring czy ułatwiający przechowywanie, składany Ranger i wybierz box Thule najlepiej odpowiadający Twoim oczekiwaniom.
box vector titan matte
Vector tytan matte
box vector titan matte
vector black metalic
Vector black metalic
vector black metalic
motion xt white
Motion XT XL white
motion xt white
motion xt tytan glossy
Motion XT tytan glossy
motion xt tytan glossy
motion xt black glossy
Motion XT black glossy
motion xt black glossy
force xt black matt
Force XT black matte
force xt black matt
touring gray aeroskin
Touring gray aeroskin
touring gray aeroskin
touring antracyt aeroskin
Tourin antracyt aeroskin
touring antracyt aeroskin
backspace xt
BackSpace XT 9383
backspace xt
Jak dobrać? Przeanalizuj własne potrzeby i możliwości pojazdu:
- sprzęt zimowy taki, jak narty, deski snowboardowe, wędki lub inne długie przedmioty wymagają dłuższego;
- torby, walizki, plecaki, akcesoria kempingowe itp. zmieszczą się w krótszym;
- cięższe pakunki np. sprzęt do nurkowania, mokre ubrania do surfowania, pontony czy ładunki umieszczane w znacznych ilościach to zadanie dla modeli wzmocnionych, o podwyższonej ładowności do 75 kg;
- wielkość i ilość rzeczy jakie zechcesz przewozić (wózki dziecięce, pokaźnych rozmiarów sakwy, manele biwakowe, krzesełka turystyczne, kaski ochronne itp. przedmioty) decydują zaś o jego objętości;
- częstotliwość wykorzystywania, wymagania odnośnie komfortu obsługi i estetyki dają odpowiedź odnośnie klasy wykonania (od standardowej po linię premium);
Zarówno dłuższe "narciarskie", jak i krótsze typu cargo, eleganckie, pełne unikalnych funkcji, licznych udogodnień, praktyczne i stylowe produkty dostępne są w kilkunastu wielkościach i różnej kolorystyce wśród których znajdziesz na pewno model odpowiedni dla siebie.
Warto również mieć na uwadze, iż z upływem czasu potrzeby transportowe ulegają zmianie i najczęściej rosną, wymagając coraz więcej miejsca. Tak więc, warto wybrać nieco większy.
Kupując, warto zwrócić szczególną uwagę również na materiał z jakiego są wykonane. Skrzynie światowego lidera rozwiązań transportowych wytwarzane są z ABS-u, tworzywa wyjątkowo odpornego na uderzenia, działanie promieniowania UV i skrajnych temperatur a zarazem w pełni przetwarzalnego.
Kolejną, bardzo istotną kwestią jest montaż na bagażniku. Innowacyjne moduły ułatwiające czynności instalacyjne takie jak Power-Click, Fast-Click, Easy-Snap zapewniają maksymalny komfort sprowadzając mocowanie do kilku prostych ruchów, gwarantujących jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa eksploatacyjnego.
Łatwość obsługi i użyteczność również warto mieć na uwadze planując zakup. Niezawodne systemy Dual-Side (możliwość otwierania z obu stron), Dual-Force (wspomaganie płynnego otwierania i zamykania pokrywy) oraz centralny zamek trzypunktowy z automatycznym zespołem sprawdzającym prawidłowość zabezpieczenia każdego rygla (klucz może zostać wyjęty z zamka tylko wówczas, gdy wszystkie rygle są zamknięte) znakomicie ułatwiają eksploatację.
Połączenie wysokiej wydajności, elegancji i ekonomi eksploatacji czyli aerodynamicznej optymalizacji kształtów w tunelu aerodynamicznym, wprowadzenie dyfuzorów podłogowych itp. zaawansowanych rozwiązań technicznych umożliwia znaczne zredukowanie oporów powietrza, hałasu i wibracji, a co równie istotne, obniża zużycia paliwa sprawiając, że wyrób z Hillerstorp jest niemal idealny.

Wyroby spełniają surowe, międzynarodowe testy potwierdzające zgodność poziomu bezpieczeństwa z wymaganiami przemysłowych norm ISO i DIN a także legitymują się niemieckimi certyfikatami TUV/GS oraz spełniają wymagania normy City Crash.
Produkcja dobrych, niezawodnych, funkcjonalnych i co niezmiernie istotne, o wysokim poziomie bezpieczeństwa boxów samochodowych wymaga dziś inwencji, stosowania zaawansowanych technologii, wykorzystania najwyższej jakości materiałów i brutalnych testów.
zabierzesz wszystko z łatwością
spirit pomyślany do przewożenia sprzętu biwakowego
dobrym wyborem na co dzień box motion
na czas wielkiej przygody wyrusz z mocnym atlantisem
Podróżując z bagażami "nad głową" warto pamiętać, że:
- zwiększając możliwości ładunkowe auta zmieniła się równocześnie jego wysokość i masa;
- przewożony ładunek wpływa na charakterystykę prowadzenia podczas pokonywania zakrętów, hamowania, zmian kierunku jazdy, wyprzedzania itp. manewrów;
- prędkość jazdy powinna zawsze uwzględniać warunki drogowe takie, jak rodzaj i stan nawierzchni, siłę i kierunek wiatru, natężenie ruchu i lokalne ograniczenia.
Podróżując należy mieć na uwadze, że pojazd jest wówczas znacznie bardziej wrażliwy na podmuchy bocznego wiatru a w zależności od posiadanego modelu "paka" i rodzaju poprzeczek wysokość całkowita może wzrosnąć nawet o 60 cm. Szczególną uwagę należy wówczas zwrócić wjeżdżając do garażu, niskiej bramy, na parkingi wielopoziomowe, pod zadaszenia itp. miejsc.

Jak ładować? Załadowanie rzeczy, sprzętu do "pudła" polega nie tylko na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni wewnętrznej ale również zagwarantowaniu bezpiecznej eksploatacji:
- zaleca się równomierne rozmieszczenie ładunku w całym wnętrzu;
- w centralnym miejscu (w przestrzeni pomiędzy belkami) należy rozmieścić najcięższe z nich;
- ekwipunek powinien być zawsze zabezpieczony przed przemieszczaniem się w czasie jazdy (np. podczas gwałtownego hamowania, przyspieszania, zjeżdżania ze wzniesienia itp. sytuacjach) taśmami mocującymi stanowiącymi standardowe wyposażenie;
- nie wolno przekraczać dopuszczalnej ładowności wyrobu ani maksymalnej ładowności dachu;
- umieszczając rzeczy należy sprawdzić czy nie przeszkadzają w zamknięciu wieka;
- zamki muszą być zamknięte, a klucz wyjęty podczas jazdy;
- zabronione jest przewożenie zwierząt;
Nieużywany bagażnik powinien być demontowany ponieważ powoduje niepotrzebny wzrost zużycia paliwa.
poznaj doskonałą funkcjonalność excellence na samochodzie
auto ze stylowym vectorem w podróży
połączenie użyteczności i stylu w serii force
skrzynia bagażowa na haku holowniczym samochodu bmw
Regularna konserwacja, zachowanie czystości przedłuży trwałość pomagając mechanizmom pracować niezawodnie. Zaleca się przestrzeganie kilku poniższych wskazówek:
- powierzchnie należy myć wodą z dodatkiem łagodnych środków myjących, nie zawierających alkoholu, chloru ani amoniaku;
- do mycia powierzchni błyszczących, lakierowanych czy z naniesioną grafiką nie należy używać ostrych szczotek;
- dbając o zamki używaj dedykowanych do tego celu środków smarujących w aerozolu;
- należy przechowywać w pozycji poziomej analogicznej, jak podczas eksploatacji na pojeździe.
Nieważne, czy wolisz odkrywać niezwykłą naturę czy podróżować z rodziną i przyjaciółmi aby móc aktywnie spędzać czas w ulubiony sposób, możesz potrzebować dodatkowego miejsca na pakunki lub specjalnych uchwytów na dodatkowy sprzęt. Zapoznaj się z propozycjami, przekonaj się jak sprawnie, komfortowo możesz wyjechać w poszukiwaniu przygody i mieć pewność, że masz wszystko. Wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie i zabierz co będzie Ci potrzebne. Podróżuj nie ograniczając swoich możliwości.

Życzymy przyjemnych podróży.
wyjazd z backspace xt na haku holowniczym
ekwipunek wakacyjny zapakowany do motion xt na audi
zapakowany pacific na samochodzie volkswagen
pokonujemy górskie serpentyny mercedesem glk z motion xt
Archiwum - produkty wycofane z produkcji:
linia czarna pozioma