sklep firmowy

WingBar Edge 959 na relingi zintegrowane i fabryczne punkty mocowań

linia czarna pozioma
- "barierki" Thule łączące najlepsze parametry użytkowe i eleganckie dopasowanie do samochodów z oryginalnymi punktami mocowania (fixpoint) lub zintegrowanymi relingami;
- niski, aerodynamiczny profil bagażnika inspirowany przekrojem skrzydła samolotu i jego położenie blisko auta w połączeniu z technologiami TrialEdge oraz WindDiffuser minimalizują poziom hałasu, zmniejszają zużycie paliwa (jest niemalże bezgłośny);
- nowoczesna stylizacja, opływowy kształt, duża wytrzymałość stopu aluminium stanowią idealne rozwiązanie, dzięki któremu model WingBar Edge nawet gdy nie jest używany może pozostawać na pojeździe;
- bardzo łatwa instalacja i obsługa dzięki wstępnemu, fabrycznemu zmontowaniu oraz zintegrowanej stopie;
- idealna współpraca z fabrycznymi miejscami montażowymi (fixpoint) oraz zintegrowanymi relingami dzięki wymiennym, indywidualnym kitom  dopasowującym, projektowanym specjalnie dla danego typu auta i najwyższy poziom bezpieczeństwa;
- możliwość wymiany kitów serii 3000 oraz 4000, które są na bieżąco aktualizowane umożliwia wykorzystanie na innym aucie;
- uniwersalne rozwiązanie wykorzystujące teleskopowe stopy z regulacją położenia do 50 mm z każdej strony pozwalające dostosowanie WingBar Edge do szerokości nadwozia; 
- właściwie skonfigurowany system stanowią: (2x WingBar Edge ze zintegrowanymi, rozsuwanymi stopami z kompletem zamków + kit mocujący);
- dostępny w wykonaniu naturalnego aluminium lub czarnym matowym;
- fabrycznie wyposażony w zamki;
- wysokość stopy - 5,9 cm;
- dopuszczalna ładowność do 75 kg;
- certyfikaty bezpieczeństwa: TUV GS;
- spełnia wymagania norm City Crash;
- gwarancja 5 lat
barierka dachowa thule wingbar edge 959 do relingów zintegrowanych
WingBar Edge 959
barierka dachowa thule wingbar edge 959 do relingów zintegrowanych
wingbar edge 959 silver
WingBar Edge 959 aluminium
wingbar edge 959 silver
wingbar edge 959 black matt
WingBar Edge 959 black aluminium
wingbar edge 959 black matt
Podróżujemy bez przeszkód
produkt wingbar edge 959 flush dla pojazdów z relingiem zintegrowanym
wingbar edge 959 do samochodów z fixpoint
wersja wingbar edge 959 flush railing podczas przejazdu terenówką
wyrób wingbar edge 959 flush railing fixpoint
To wielofunkcyjne rozwiązanie mieszczące niemal cały dom na pojeździe. Powiększenie przestrzeni bagażowej wbrew pozorom nie jest trudnym zadaniem. Jak przewieźć bagaże na kilkutygodniowy wypad? Jak zabrać rowery na wspólną wycieczkę z grupą przyjaciół? Jak samodzielnie przewieźć kajak na spływ? Cóż, są na to sposoby. Praktyczne, funkcjonalne i bardzo wygodne w obsłudze, a zarazem bezpieczne.
Wystarczy wyposażyć auto w dobry system nośny, a podczas wyboru należy zwrócić uwagę na:
- dopasowanie do nadwozia gwarantujące wysoką nośność, ochronę karoserii przed uszkodzeniem i bezpieczeństwo podróżowania;
- kształt profilu, zapobiegający generowaniu hałasu i zmniejszający zużycie paliwa;
- jakość wykonania i rodzaj użytych materiałów podczas produkcji;
- łatwość montażu i demontażu;
- certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie użytkowania;
- zamki i zabezpieczenia, dające pewność utrzymywania przez cały czas ładunku w stabilnej pozycji.
Najlepszy baza to wersja w pełni dopasowana do samochodu oraz preferencji użytkownika. Osiągnięcie wysokiej dopuszczalnej nośności, zagwarantowanie bezpieczeństwa podczas jazdy, w każdych warunkach drogowych (dużych prędkości, gwałtownego hamowania, wietrznej pogody, pokonywania ostrych zakrętów, nierównej nawierzchni itp.), zapobieganie uszkodzeniu nadwozia w miejscu mocowania przy tak znacznej ich różnorodności wymaga specjalnie zaprojektowanych, dedykowanych dla danego modelu pojazdu kitów montażowych.
Belki mogą być wykonane z wielu rodzajów materiałów, jednakże najlepszym wyborem jest jednak aluminium. Odpowiednio dobrany stop, profesjonalnie zaprojektowany profil gwarantuje lekkość produktu przy zachowaniu bardzo wysokiej wytrzymałości na obciążenia i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Zoptymalizowanie profilu w tunelu aerodynamicznym, zintegrowanie z innowacyjnymi technologiami zmieniającymi przepływ powietrza znacząco redukuje hałas i zmniejsza zużycie paliwa, a funkcjonalne rozwiązania ułatwiające obsługę zapewniają szybszą instalację akcesoriów.
Za wzór może służyć niemalże bezgłośna podczas jazdy WingBar Evo, ulepszona wersja najsłynniejszego bagażnika, która stała się najczęściej wybieranym akcesorium do samochodów przez zmotoryzowanych miłośników aktywnego wypoczynku.
Wybierając bazę do auta należy wziąć pod uwagę produkty posiadające certyfikaty TUV GS oraz City Crash Test, które potwierdzają ich sprawdzenie w specjalnych, ściśle określonych próbach bezpieczeństwa. Tylko takie wyroby gwarantują utrzymanie całego bagażu "nad głowami" podczas przemierzania kilkusetkilometrowych tras.
Bardzo istotną kwestią, o której warto pamiętać jest wygoda użytkowania, czyli jak łatwo można belkę zamontować na aucie, a następnie zdjąć oraz to, aby użytkownik zawsze wiedział, że jest stabilna i bezpiecznie zapięta.
Sprytne, funkcjonalne, genialne w swej prostocie, bezpieczne, przetestowane do granic możliwość na okoliczność wypadków i innych niebezpiecznych sytuacji na drodze akcesoria szwedzkiego producenta z Hillerstorp potrafią uczynić z samochodu wszechstronny środek transportu  mogący bez najmniejszych trudności zabrać rowery, kajak, deskę surfingową, narty, snowboard, małą łódkę i sporą ilość pakunków.
Boxy są najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem na przewożenie bagażu, który mógłby nie zmieścić się we wnętrzu pojazdu. Duża objętość ładunkowa (sięgająca nawet 610 litrów), nośność do 75 kg pozwala nie tylko na zapakowanie znacznej ilości urlopowego ekwipunku i sprzętu rekreacyjnego, ale także świetne poradzenie sobie z przewiezieniem długich rzeczy, takich jak np. narty, wiosła, deska kitesurfingowa.
Miłośnicy dwóch kółek mają do wyboru kilka uchwytów na rowery, w których mogą przetransportować w pozycji pionowej, aż do czterech jednośladów jednocześnie i mieć je pod ręką w dowolnym miejscu. Banalnie prosty montaż ProRide'a 598, łatwe i szybkie zabezpieczanie w nim sprzętu oraz doskonała jego ochrona sprawiają, że szybko ruszysz w drogę, na szlak rowerowy.
Surferzy, którzy aktywnie spędzają czas nad morzem i nie lubią korzystać z wypożyczanego sprzętu rozbudowując zestawy o specjalne łoża do deski surfingowej, windsurfingowej czy SUP'a profesjonalnie zabezpieczą swój i bez najmniejszych trudności, bezpiecznie i stylowo dotrą z nim nad każdą wodę.
Entuzjaści spływów rzeką, czy wiosłowania na jeziorze wykorzystując specjalistyczne przystawki mogą przewieźć nawet do czterech kajaków jednocześnie. Dzięki solidnemu systemowi mocowania, zabezpieczeniom antypoślizgowym, wytrzymałym taśmom o regulowanej długości i bloczkom stabilizującym dziób i rufę nawet pięciometrowy kajak jest doskonale zabezpieczony w czasie podróży.
Uchwyty na narty, to propozycja dla miłośników szusowania zimą na stoku. Dzięki innowacyjnym ramionom wyposażonym w ultra miękkie gumy, regulowanej sile docisku, możliwości podwyższenia konstrukcji mieszczą do sześciu par nart, czterech snowboardów zarówno bez, jak i w pokrowcach chroniących deski przed niesprzyjającymi warunkami drogowymi np. solą, breją śnieżno-błotną, piaskiem.
Ideą szwedzkiej marki jest tworzenie bardzo cichych, aerodynamicznych, łatwych w obsłudze i spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa konstrukcji, ułatwiających podróżowanie w komfortowych warunkach z jednoczesną możliwością transportu różnego rodzaju sprzętu sportowego, bagaży oraz innych akcesoriów pozwalających na aktywne spędzanie czasu. Ze względu na nieprzypadkowy design, najwyższą jakość wykonania i aerodynamiczne właściwości rozwiązania doskonale integrują się z liniami współczesnych pojazdów.
Ze względu na duży wybór akcesoriów w ofercie, zróżnicowaną funkcjonalność, różnorodność wyposażenia zawsze doradzamy, aby sprawdzić produkt u lokalnych sprzedawców w sklepach firmowych przed zakupem.
linia czarna pozioma