Thule One Key System - wymienne wkładki zamków

Firma Thule stara się aby dzięki dostarczanym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą. Bardzo szeroka gama specjalistycznych akcesoriów doskonale dopasowanych do transportowanego sprzętu, ekwipunku turystycznego, ładunków (bagażniki bazowe, kilkanaście modeli uchwytów na rowery, uchwytów do kajaka, przystawek do desek windsurfingowych, liczna paleta różnorodnych boxów dachowych, przystawek na narty i snowboardy, rozwiązań profesjonalnych dla firm) sprawia, że obsługa systemu transportowego złożonego z odpowiadających określonym, indywidualnym potrzebom użytkownika produktów wymagałaby używania wielu kluczy.
Jak przystało na wiodącego producenta dostarczającego rozwiązania najwyższej klasy  bardzo praktycznym, podnoszącym komfort obsługi jest  umożliwienie każdemu użytkownikowi posługiwanie się jednym kluczem przy korzystaniu ze wszystkich swoich produktów z logo Thule.

Ze względu na wieloletnią trwałość jaka cechuje wszystkie nasze produkty, niezależnie od tego czy użytkowany przez Ciebie wyrób ma już swoje lata czy też zamierzasz uzupełnić system dokupując nowy, służący do innych zadań, czy jest to bagażnik belkowy, box dachowy jedno- / dwustronnie otwierany, uchwyt na rower instalowany na haku holowniczym, dachu lub tylnych drzwiach, przystawka do wioseł, zestaw windsurfingowy lub inne akcesorium One Key System z odpowiednio dobraną ilością wkładek pozwoli Ci zastapić cały pęk kluczy jednym.
W zależności od posiadanej ilości akcesoriów i występujących w nich wkładek możesz wykorzystać odpowiadający Twoim ilościowym potrzebom komplet spośród standardowo dostępnych (4, 6, 8, 10 i 12 wkładek) lub przy większej ich liczbie złożyć zamówienie indywidualne. W każdym komplecie znajdują się unikalne wkładki z trzema kluczami (dwa zapasowe).

Wymiana wkładek sprawi, że pozbędziesz się pęku kluczy obsługujących poszczególne, kolejno nabywane do tej pory akcesoria i już od tej chwili będziesz używał jednego.
One Key System - jeden klucz i ..... wszystko zamknięte!
One Key System 6 wkładek
One Key System 6 wkładek
One Key System 5 wkładek
One Key System 5 wkładek
One Key System 12 wkładek
One Key System 12 wkładek
One Key System 10 wkładek
One Key System 10 wkładek