sklep z serwisem

One Key wygodne zamykanie wszystkich akcesoriów

linia czarna pozioma
Szwedzka firma z Hillerstorp stara się, aby dzięki dostarczanym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Pomaga w przewożeniu dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą. Bardzo szeroka gama specjalistycznych akcesoriów, baz nośnych, uchwytów na rowery, zestawów do kajaka, przystawek do desek windsurfingowych, różnorodnych pack'ów dachowych, przystawek na narty i snowboardy, rozwiązań profesjonalnych doskonale dopasowanych do samochodów, sprzętu, ekwipunku turystycznego i ładunków sprawia, że obsługa całego systemu transportowego złożonego z różnych produktów (podzespołów) wymagałaby używania wielu kluczy.
Jak przystało na wiodącego producenta dostarczającego rozwiązania najwyższej klasy bardzo praktycznym, podnoszącym komfort obsługi jest umożliwienie każdemu użytkownikowi posługiwanie się jednym, indywidualnym przy korzystaniu ze wszystkich swoich elementów systemu.

Ze względu na wieloletnią trwałość jaka cechuje wszystkie nasze produkty, niezależnie od tego czy użytkowany przez Ciebie wyrób ma już swoje lata czy też zamierzasz uzupełnić system dokupując nowy element, służący do innych zadań, czy jest to bagażnik belkowy, pack jedno- / dwustronnie otwierany, uchwyt na rower instalowany na haku holowniczym, dachu, tylnych drzwiach, przystawka do wioseł, komplet windsurfingowy lub inne akcesorium kluczyk z odpowiednio dobraną ilością bębenków pozwoli Ci zastąpić cały ich pęk ... jednym.
W zależności od posiadanej ilości wyrobów i występujących w nich zamków możesz wykorzystać odpowiadający Twoim ilościowym potrzebom komplet spośród standardowo dostępnych (4, 6, 8, 12 i 16 bębenków) lub przy większej ich liczbie złożyć zamówienie indywidualne. W każdym komplecie znajdują się unikalne wkładki Thule o tym samym numerze kodowym z trzema kluczami (dwa zapasowe).

Wymiana sprawi, że już od tej chwili będziesz używał jednego.
One Key System i ..... wszystko zamknięte!
one key system z komfortowym kluczem
komfortowy klucz
one key system z komfortowym kluczem
wkładka do zamka thule z master one key
One Key
wkładka do zamka thule z master one key
master key zapewnia wygodną eksploatację
jeden klucz master i wszystko zamknięte
one key system w bagażniku wingbar edge z uchwytami proride
master key do wszystkich produktów
linia czarna pozioma