Wymienna wkładka zamka Thule, One Key wyjątkowa wygoda użytkowania

Szwedzka firma z Hillerstorp stara się, aby dzięki dostarczanym produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. Pomaga w przewożeniu dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą. Bardzo szeroka gama specjalistycznych akcesoriów, bagażników bazowych, uchwytów na rowery, zestawów do kajaka, przystawek do desek windsurfingowych, różnorodnych boxów dachowych, przystawek na narty i snowboardy, rozwiązań profesjonalnych doskonale dopasowanych do samochodów, sprzętu, ekwipunku turystycznego i ładunków sprawia, że obsługa całego systemu transportowego złożonego z różnych produktów (podzespołów) wymagałaby używania wielu kluczy.
Jak przystało na wiodącego producenta dostarczającego rozwiązania najwyższej klasy bardzo praktycznym, podnoszącym komfort obsługi jest umożliwienie każdemu użytkownikowi posługiwanie się jednym, indywidualnym kluczem przy korzystaniu ze wszystkich swoich elementów systemu.

Ze względu na wieloletnią trwałość jaka cechuje wszystkie nasze produkty, niezależnie od tego czy użytkowany przez Ciebie wyrób ma już swoje lata czy też zamierzasz uzupełnić system dokupując nowy element, służący do innych zadań, czy jest to bagażnik belkowy, box dachowy jedno- / dwustronnie otwierany, uchwyt na rower instalowany na haku holowniczym, dachu, tylnych drzwiach, przystawka do wioseł, zestaw windsurfingowy lub inne akcesorium kluczyk Thule z odpowiednio dobraną ilością wkładek pozwoli Ci zastąpić cały ich pęk ... jednym.
W zależności od posiadanej ilości wyrobów i występujących w nich zamków możesz wykorzystać odpowiadający Twoim ilościowym potrzebom komplet spośród standardowo dostępnych (4, 6, 8, 12 i 16 bębenków) lub przy większej ich liczbie złożyć zamówienie indywidualne. W każdym komplecie znajdują się unikalne wkładki o tym samym numerze kodowym z trzema kluczami (dwa zapasowe).

Wymiana wkładek sprawi, że już od tej chwili będziesz używał jednego.
One Key System i ..... wszystko zamknięte!