sklep i serwis polska

Hull-a-Port Pro 837 sprawdzi się w czasie przewozu na doskonałą wyprawę

linia czarna pozioma
- unikalny na rynku, składany do poziomu belek, na których jest zainstalowane zabezpieczenie Thule gwarantujące bezpieczne podróżowanie samochodem z kajakiem na najdłuższych nawet dystansach;
- możliwość złożenia, gdy nie jest wykorzystywane zmniejsza opory powietrza podczas jazdy i umożliwia wjazd do garażu czy podziemnego parkingu bez konieczności demontażu;
- przemyślana, ukośna pozycja pozwala na załadowanie obok dodatkowej jednostki rekreacyjnej na bagażniku;
- miękkie, gumowe wkładki o znacznej grubości, w otulinie materiałowej doskonale chronią kadłub a elastyczne taśmy o wysokiej wytrzymałości i regulowanej długości z gumowymi osłonami klamer pewnie i stabilnie utrzymują go we właściwej pozycji;
- współpracuje z aluminiowymi, aerodynamicznymi belkami oraz standardowymi, prostokątnymi o szerokości do 80 mm (mocowanie obejmami);
- posiada atest dla obciążenia do 45 kg;
- w komplecie:
2 x składane "kołyski";
2 x taśmy o długości 275 cm;
2 x miękkie osłony do klamer;
- linka z zamkiem nr kat. 538 do zablokowania transportowanego sprzętu (opcjonalna);
- adaptery nr kat. 886 umożliwiające instalację kompletu z wykorzystaniem zintegrowanego rowka T;
- zacisk multifunkcyjny nr kat. 855 mocujący wiosła, nieporęczne długie ładunki;
- bloczek z linką nr kat. 838 do bezpiecznego mocowania dziobu i rufy zapewniający najwyższą stabilizację;
- certyfikaty bezpieczeństwa: TUV;
- gwarancja 5 lat
zabezpieczenia kajaka thule hull a port pro 837 które szybko się składa gdy nie są używane
Hull a Port Pro 837
zabezpieczenia kajaka thule hull a port pro 837 które szybko się składa gdy nie są używane
hull a port pro 837 uniwersalny
Hull-a-Port Pro 837
hull a port pro 837 uniwersalny
Aktywny wypoczynek nad wodą - wśród malowniczych krajobrazów jezior i rzek:
bagażniki samochodowe z mocowaniami przewiozą mój kajak nad zalew
montujemy hull-a-port pro na canoe i uchwyt do kajaka do samochodu
samochód z uchwytami pod deskę surfingową i kajak na wingbar evo
jesteśmy z kajakiem turystycznym nad wodą wykorzystując hull-a-port pro 837
Rodzinne spływy kajakowe - nowe przygody do przeżycia
Dla wszystkich rodzin chcących aktywnie, na sportowo i w miłej atmosferze spędzić wolny dzień lub weekend to idealne rozwiązanie. Najczęściej snując plany o takiej wyprawie zastanawiamy się, czy spływ z pociechami to odpowiednie przedsięwzięcie, czy cała eskapada nie będzie zbyt trudna i uciążliwa. Z doświadczenia wiadomo, że bardzo wiele rodzin z dziećmi, które wybrały się na szlak jest zachwyconych taką formą relaksu, że wspólne wiosłowanie jest wspaniałym pomysłem i zachęcają innych do realizacji podobnych planów.
Istotną kwestią jest staranne wybranie szlaku oraz otaczających go atrakcji, aby naszych najmłodszych uczestników nie zrazić do kajaków i aktywnego wypoczynku. Miejmy na uwadze, że dzieciom mogą nie spodobać się zbyt długie, niemalże niekończące się w ich odczuciu odcinki wiosłowania przy monotonnych pejzażach i braku atrakcji, rozrywki typowej dla maluchów. Decydując się na konkretną rzekę, krainę połączonych jezior pamiętajmy, aby wytyczone odcinki wiosłowania były odpowiednio krótkie, przeplecione innymi atrakcjami na lądzie. Dzieci posiadają niespożyte ilości energii, są bardzo aktywne i niestety mogą się zacząć szybko nudzić bez atrakcyjnych z ich punktu widzenia form zabawy. Odpowiednim wyborem będą krótkie i łatwe szlaki, z pięknymi krajobrazami, obszary o zmieniających się warunkach obserwacji i atrakcjami w miejscach postojów.
Znając swoje dziecko należy zaplanować rozrywki, które w jego odczuciu będą doskonałą zabawą, formą relaksu, w której może przejąć inicjatywę. Przygotowując się do spływu warto prześledzić, jakie atrakcje czekają nas w pobliżu trasy, co może spodobać się dziecku. Zaplanujmy dłuższe postoje celem odpoczynku, przejścia do ciekawych miejsc, zwiedzanie zamku, skansenu, muzeum czy wejście na wieżę widokową. Doskonałym rozwiązaniem jest "wplecenie" w rodzinną wycieczkę kajakową dziecięcych atrakcji, którymi mogą być parki zabaw, wesołe miasteczka, ogrody zoologiczne, botaniczne itp. Jeżeli w okolicy nie występują podobne formy rekreacji zabierzmy ze sobą akcesoria sportowe do zabawy na świeżym powietrzu, jak np. piłkę, zestaw do badmintona.
Najprostszą formą jest spływ jednodniowy. Mamy wówczas ułatwione zadanie, a popołudniowe lub wieczorne ognisko powinno być dla pociechy interesującym zakończeniem aktywnie spędzonego dnia. Organizowanie dwudniowych, czy nawet wielodniowych wypraw kajakowych wymaga znacznej wprawy, zabrania większej ilości ekwipunku, zaplanowania noclegów, przygotowania posiłków czy uważniejszego prześledzenia dostępnych atrakcji dla dzieci, gdyż przedłużające się wiosłowanie i związane z tym zmęczenie, znudzenie mogą zrazić najmłodszego uczestnika do takich form sportowej aktywności.
Malowniczość krajobrazów, duża zmienność nurtu od spokojnego, powolnego po wręcz burzliwy, nieregularna linia brzegowa, zawiła struktura koryt rozgałęziających się i łączących, bardzo urozmaicona szerokość w zależności od miejsca, liczne meandry, dziko rosnące okazy świata roślin a także zwierząt to przykładowe cechy urokliwych, polskich rzek. Zróżnicowany poziom trudności tras, ich urozmaicenie, bogactwo krajobrazu powinien zadowolić większość początkujących kajakarzy, a bardziej zaprawionym w boju dostarczy wielu krajoznawczych doznań.
Tygodniowe spływy są zaś znakomitą okazją do spędzenia urlopu wypoczynkowego i zapoznania się z kajakarstwem turystycznym dostarczającym wielu pozytywnych wrażeń i wspomnień.
linia czarna pozioma